top of page
hakkimizde_01.webp

Butik bir kültürle küresel ölçekte entegreyiz. Uçtan uca dijital deneyimler yaratıyoruz.

İletişimin Gücünü Markanıza Getirmeye Yardımcı Oluyoruz

Tutkumuz, kuruluşların zorlu iletişim sorunlarını çözmelerine ve şirket mesajlarını kullanıcı ihtiyaçlarına bağlamalarına yardımcı olmaktır.

Bireysel, ticari olarak düşünülmüş iletişim stratejileri ve kampanyalarıyla uzun vadeli değer yaratmayı hedefliyoruz.

Dürüst, doğrudan ve müşterilerimizin işlerinin bir parçası olarak çalışıyoruz.

Hedefleriniz ne olursa olsun, onları sonuca dönüştürmenize yardımcı olacak kaynaklara sahibiz.

İnsanları neyin harekete geçirdiğini anlıyoruz, kitle segmentasyonu konusunda uzmanız ve bir iletişim ajansı olarak iletişimin iki yönlü olduğunu biliyoruz.

Zamanımızın çoğunu 'dinleyerek', medyanın ve genel olarak insanların söylediklerini, kullandıkları dili, üsluplarını ve ses tonlarını ve tercih ettikleri iletişim kanallarını gözlemleyerek ve analiz ederek geçiriyoruz.

Bazen bir basın bülteni gerçekten yeterlidir, bazen iyi araştırılmış düşünce liderliği fırsatları, konuşma fırsatları veya web seminerleri cevap olabilir.

"Sonuçlara odaklanmış, veriye dayalı, alışılmadık. Golinbo'yu tanımlayan şey budur."

Deneyimlerimize göre, hazır iletişim çözümlerinin çok fazla etkisi yoktur, çünkü her işletme farklıdır. İşletmelerin kendi hedefleri ve tutkuları vardır. Bu nedenle, çözümlerimiz her müşteriye özel olarak tasarlanmaktadır.

Çeşitli müşteri tabanımızın imajını ve satışını aydınlatan pazarlama, iletişim ve reklam uzmanlığı sağlayarak stratejik odaklı, yaratıcı çözümlere kendimizi adadık.

Temel yetkinliklerimiz şunları içerir: marka geliştirme, logo tasarımı, kurumsal kimlik, reklam, dijital ve sosyal pazarlama, basılı broşür, paket tasarımı, satış promosyonu, satış noktası, çevresel grafiklerlerdir.

Müşterilerimiz, ulusal markalardan yerel işletmelere kadar çok sayıda endüstriyi, çeşitli ürünleri ve hizmetleri kapsar - her şey ilişki ve iletişimle ilgilidir. Dikey pazar nişinde uzmanlaşmama konusunda uzmanız ve hiçbir müşterinin işimizin %20'sinden fazlasını oluşturmamasını sağlamak için çok çalışıyoruz.


Odak noktamız müşterilerimize - her projenin hedefine ulaşmalarına yardımcı olmak - web sitelerine daha fazla trafik çekmek, potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmek, satışları ve marka bilinirliğini artırmak veya kurumsal omuzlarını daha geniş göstermektir. Hedeflerine ulaştığımızda veya aştığımızda, "ödülü kazandık".

Ayrıca müşterilerimizin işleri hakkında onların bildiklerinden daha fazlasını biliyormuş gibi davranmıyoruz. Bunun yerine, pazarlama zorluklarını çözmek için deneyimli yetenek, taze bir bakış açısı ve sonsuz bir tutku getiriyoruz.

hakkimizda_02_01.webp
bottom of page